Prezes EKOTON sp. zo.o. członkiem RKOOŚ


Prezes EKOTON sp. zo.o. z dniem 11.03.2019 został członkiem Regionalnej Komisji do spraw Ocen Oddziaływania na Środowisko w Warszawie.
Jest to kolejna nominacja dr Grzegorza Chociana. Wcześniej został powołany w skład Komisji OOŚ przy RDOŚ w województwie podlaskim. Ponadto od 2017 roku jest członkiem "Zespołu Ekspertów Parlamentarnego Zespołu  Rozwoju Dróg Wodnych". 
Powyższe Komisje i Zespoły są powołane do oceny najtrudniejszych przedsięwzięć takich jak: Centralny Port Komunikacyjny, porty morskie, zbiorniki zaporowe i infrastruktura żeglugowa, linie kolejowe, autostrady i drogi ekspresowe, elektrownie. We wszystkich tych instytucjach doradczych dr Grzegorz Chocian będzie odpowiadał m in. za ograniczanie zjawiska tzw. "ekoterroryzmu".

Aktualności

W dniu 26.09.2022 r. Beata Gładkowska-Chocian, wiceprezes EKOTON Sp. z o.o. obroniła rozprawę doktorską pt.: „Udział społeczeństwa w ocenie oddziaływania na środowisko a efektywność procesu inwestycyjnego”.
Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. otrzymał "Odznakę honorową Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii
W dniu 21 września br. Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. wziął udział jako prelegent podczas XVI edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej EURO-TRANS 2020
Prezes EKOTON wziął udział w charakterze prelegenta podczas III Forum Wizja Rozwoju w Gdyni

Strona 1 z 18  > >>Polityka Cookies