Nie tylko biznesem żyje firma. Od początku istnienia wspieramy różne działania i instytucje proekologiczne.


EKOTON sp. z o.o. od początku istnienia poświęca wiele czasu i środków na wspieranie inicjatyw i instytucji proekologicznych. Od 10 lat aktywnie wspiera Fundację Konstruktywnej Ekologii Ecoprobono zasiadając w jej ramienia i społecznie w Państwowej Radzie Gospodarki Wodnej i Państwowej Radzie Ochrony Przyrody. Wspiera też merytorycznie inne organizacje jak Fundację Ośrodek Wspierania Ekologii w tworzeniu magazynu OZEON i kolejnych edycji EKO-FORUM. Właśnie ta organizacja w ostatni weekend świętowała swoje 10-lecie.

Gratulujemy Fundacji wielkich osiągnięć i dziękujemy za dostrzeżenie naszej pracy w postaci przyznania „Odznaki Honorowej Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii”Razem możemy więcej!

Skrót do relacji z wydarzenia

https://poranny.pl/suprasl-swiatowej-slawy-spiewak-uswietnil-jubileusz-fundacji-osrodek-wspierania-ekologii/ar/c1-16357563
Aktualności

Prezes EKOTON sp. z o.o. dr Grzegorz Chocian pełnił role eksperta w panelu pt.: „Powódź i susza: czy grozi nam kryzys wodny?”
"Pomosty Przyszłości" to pierwsze wydarzenie w Podlaskiem, które promuje dobre wzorce współpracy między nauką a biznesem doceniając najlepsze instytucje naukowe i osoby, które najlepiej łączą i rozwijają współpracę pomiędzy środowiskami naukowców i biznesu.
W dniu 26.09.2022 r. Beata Gładkowska-Chocian, wiceprezes EKOTON Sp. z o.o. obroniła rozprawę doktorską pt.: „Udział społeczeństwa w ocenie oddziaływania na środowisko a efektywność procesu inwestycyjnego”.
Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. otrzymał "Odznakę honorową Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii

Strona 1 z 18  > >>Polityka Cookies