Nie tylko biznesem żyje firma. Od początku istnienia wspieramy różne działania i instytucje proekologiczne.


EKOTON sp. z o.o. od początku istnienia poświęca wiele czasu i środków na wspieranie inicjatyw i instytucji proekologicznych. Od 10 lat aktywnie wspiera Fundację Konstruktywnej Ekologii Ecoprobono zasiadając w jej ramienia i społecznie w Państwowej Radzie Gospodarki Wodnej i Państwowej Radzie Ochrony Przyrody. Wspiera też merytorycznie inne organizacje jak Fundację Ośrodek Wspierania Ekologii w tworzeniu magazynu OZEON i kolejnych edycji EKO-FORUM. Właśnie ta organizacja w ostatni weekend świętowała swoje 10-lecie.

Gratulujemy Fundacji wielkich osiągnięć i dziękujemy za dostrzeżenie naszej pracy w postaci przyznania „Odznaki Honorowej Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii”Razem możemy więcej!

Skrót do relacji z wydarzenia

https://poranny.pl/suprasl-swiatowej-slawy-spiewak-uswietnil-jubileusz-fundacji-osrodek-wspierania-ekologii/ar/c1-16357563
Aktualności

Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. otrzymał "Odznakę honorową Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii
W dniu 21 września br. Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. wziął udział jako prelegent podczas XVI edycji Międzynarodowej Konferencji Naukowej EURO-TRANS 2020
Prezes EKOTON wziął udział w charakterze prelegenta podczas III Forum Wizja Rozwoju w Gdyni
Na mocy art. 363 ust.3 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. - Prawo wodne - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej powołał Grzegorza Chociana w skład Państwowej Rady Gospodarki Wodnej V kadencji na lata 2020-2023.

Strona 1 z 18  > >>Polityka Cookies