Relacja ze spotkania warsztatowego zorganizowanego w ramach projektu "Centrum Zielonych Technologii" EKOTURYSTYKA


Dnia 30 listopada 2007 r. w Hotelu "Warszawa" w Augustowie odbyły się warsztaty terenowe dla uczestników projektu, zorganizowane przez firmę EKOTON s.c. partnera projektu" CentrumZielonych Technologii" w temacie EKOTURYSTYKA.  Celem spotkania była integracja  branży, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami projektu, przekazanie ulotek promocyjnych EKOTURYSTYKA, prezentacja zaktualizowanej strony internetowej projektu (www.zielonetechnologie.pl) oraz podsumowanie wypracowanych rezultatów realizacji tematu EKOTURYSTYKA i określenie dalszej współpracy w ramach projektu.Aktualności

Prezes EKOTON sp. z o.o. dr Grzegorz Chocian pełnił role eksperta w panelu pt.: „Powódź i susza: czy grozi nam kryzys wodny?”
"Pomosty Przyszłości" to pierwsze wydarzenie w Podlaskiem, które promuje dobre wzorce współpracy między nauką a biznesem doceniając najlepsze instytucje naukowe i osoby, które najlepiej łączą i rozwijają współpracę pomiędzy środowiskami naukowców i biznesu.
W dniu 26.09.2022 r. Beata Gładkowska-Chocian, wiceprezes EKOTON Sp. z o.o. obroniła rozprawę doktorską pt.: „Udział społeczeństwa w ocenie oddziaływania na środowisko a efektywność procesu inwestycyjnego”.
Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o. otrzymał "Odznakę honorową Fundacji Ośrodek Wspierania Ekologii

Strona 1 z 18  > >>Polityka Cookies