EKOTON wygrywa apelację


21 kwietnia 2015 zakończył się proces z oskarżenia prywatnego EKOTON sp. z o.o. przeciwko Rafałowi Kosno z białostockiej Federacji Zielonych. W efekcie doprowadziliśmy do ostatecznego skazania Rafała Kosno za liczne pomówienia, kłamstwa i oszczerstwa pod adresem naszej firmy i jej właścicieli m in. w związku z opracowywaniem dokumentacji środowiskowej Kampusu Uniwersytetu w Białymstoku i podlaskiego lotniska regionalnego. To 3 wygrana sprawa o zniesławienie firmy EKOTON.

Liczymy na to, iż pozostałe osoby, w tym pracownicy instytucji publicznych, którzy ramię w ramię z Rafałem Kosno dokonywali na naszą firmę i nasze osoby uporczywych, bezpardonowych ataków zreflektują się, zachowają się teraz godnie i wkrótce przeproszą, bez konieczności stawiania ich przed sądami powszechnymi... 

Z poważaniem

dr Grzegorz Chocian - Prezes Zarządu EKOTON sp. z o.o.


Aktualności

Prezes EKOTON sp. zo.o. z dniem 11.03.2019 został członkiem Regionalnej Komisji do spraw Ocen Oddziaływania na Środowisko w Warszawie.
Zgłoś się do konkursu poprzez EKOTON sp. z o.o., uzyskaj prawo do zwolnienia z opłaty rejestracyjnej.
Europejski Urząd ds. Zwalczania Nadużyć Finansowych podjął decyzję o wszczęciu dochodzenia w sprawie POKL/2.1.1/2012/ZS „Zielone Światło – wsparcie rozwiązań proekologicznych"
Z przyjemnością informujemy, iż wszystkie samorządy, które skorzystały z pomocy EKOTON sp. z o.o. zyskały.

Strona 1 z 16  > >>Polityka Cookies